Jako podstawę tego artykułu wykorzystam dom na plaży, który zaprojektowałem na Fidżi. To tylko jedna para i ich podejście do domu z plażową scenerią. Cechy, które otacza ta para to:

Nie pretensjonalni: twardo stąpają po ziemi.
Zabawny: Chociaż przez większość czasu są osobami prywatnymi, kochają ludzi, pomagają wielu ludziom i uwielbiają bawić.
Jakość: chcą dobrze kupować, więc nie muszą kupować ponownie.
Naturalny: Wtapiaj się w otoczenie
Przyjaźń i miłość
Wiem, że to nie brzmi jak pomysł na projekt plaży, ale jako profesjonalny projektant wnętrz musimy ustalić sedno projektu, aby odniósł sukces. Następnie dokonuje się selekcji wszystkiego. Miałem przewagę nad tym projektem, ponieważ wcześniej pracowałem dla nich jako projektant w Nevadzie, więc przystąpiłem do tego projektowanie wnętrz online, wiedząc o nich więcej, niż gdyby to było ich pierwsze spotkanie.

W tym projekcie wykorzystano naturalne drewno. Na sufitach i podłodze zastosowano plecione maty, które kupiliśmy od firmy z Florydy. Podstawa lub tła są naturalne. Wszystkie okna i okiennice są drewniane. Okna całkowicie się otwierają, więc kiedy są otwarte, czujesz się bardziej jak w domku na świeżym powietrzu niż w domu. Wszystkie szafki zostały wykonane przez lokalnych rzemieślników z Fidżi, a na ramie domu umieszczono również piękne rzeźby w drewnie.

Wszystkie użyte kamienie są naturalne, łupki i zewnętrzny prysznic z lawy wulkanicznej w głównej łazience. Wszystkie kamienie i łupki zostały również wysłane z CA. Oczywiście granity zostały użyte w kuchni i całej głównej podłodze łazienki i wannie.

Tkaniny znów są naturalne. Najlepiej wytrzymują włókna naturalne, z wyjątkiem jedwabiu, który nie znosi bezpośredniego słońca. Normalnie jedwab może być bardzo wytrzymały (zwłaszcza jedwab na spodzie), ale ze względu na problem bezpośredniego nasłonecznienia, w tym projekcie użyliśmy jedwabiu w minimalnym stopniu. Dominowały naturalne, ręcznie malowane tkaniny bawełniane i lniane. W pawilonie dla gości użyliśmy nadającej się do prania bawełny.

Ci klienci są niemal minimalistami, więc akcesoriów jest niewiele. Uwielbiam czyste, relaksujące uczucie i brak bałaganu. To naprawdę pozwala twoim oczom cieszyć się niesamowitymi widokami, które tam są, 360 stopni. To naprawdę kawałek raju na ziemi i dosłownie płakałem, kiedy wyjeżdżałem. To jest właśnie cudowne!

Wygodne: Chociaż chcą komfortu dla siebie, chcą również komfortu dla swoich gości. Jest oczywiste, że robią wszystko, co w ich mocy, aby pokazać swoim gościom komfortowy czas i czas nauki. Jeżdżą na Fidżi od wielu lat i kochają tubylców oraz ich kulturę. Wieśniacy też je kochają i to jest częścią romantyzmu i uroku tego rajskiego domu na plaży. Dla mnie jest o miłości, przyjaźni, życiu i wzlotach i upadkach. Pracując nad tym projektem, nauczyłem się bardzo wiele od tych klientów i byłem naprawdę zadowolony z rezultatów tego domu na plaży.